Černá listina půjček a úvěrové podvody

Na těchto stránkách bychom Vás rádi obeznámili s případy různých úvěrových podvodů, kterých v poslední době neustále přibývá, a kterých byste se měli vyvarovat. Je zde pod článkem možná diskuze, která Vám umožní přidat nějaký příspěvek, názor, radu či zkušenost.Budeme rádi, když si Vaší zkušenost s některými zprostředkovateli půjček nenecháte jen pro sebe, a sdílíte názor i s ostatními. Nejenom, že naplníte smysl našich stránek, ale určitě i napomůžete předejít případným dalším finančním podvodům.Nejvíce diskutovaná témata jsou poplatky předem, úroková míra a sankční poplatky.

Na trhu půjček je dodnes mnoho zprostředkovatelů, kterým není vůbec hanba si říct o zaslání poplatku za zpracování úvěru. A nutno dodat, že skutečně dost lidí tomu podlehlo a skutečně poplatek zaslali, přičemž úvěr nedostali a poplatek vrácený nebyl.

Úroková sazba je také s dalších faktorů, kterou by měl potenciální klient zvážit. Není nikdy na škodu si spočítat o kolik pak půjčku přeplatíte. Občas se dostanete skutečně k enormní sumě!

A jako poslední důraz bychom chtěli dát na takzvané sankční poplatky, které by Vás zřejmě potkaly při nedodrženém termínu splátky. Ty někdy bývají extrémně vysoké, a navyšují se rychlostí blesku.

Pokud patříte mezi Ty, kterým se někdy v minulosti již něco takového přihodilo, nezdráhejte se, a přiložte ruku k dílu a napište nám pár řádků.

Upozornění:

Tato stránka je určitá forma diskuse všech návštěvníků serveru fofrypujcky.cz.a provozovatel tak nenese žádnou zodpovědnost za obsah 
zveřejněných příspěvků.
Všechnu trestně právní odpovědnost jakož i odpovědnost podle dalších právních předpisů nesou výhradně autoři napsaných příspěvků. 
Provozovatel serveru nemá ve své pravomoci ovlivnit obsah zveřejněných příspěvků, ale zároveň si vyhrazuje právo příspěvky zcela smazat !! 

Diskusní téma: Černá listina půjček a úvěrové podvody

Datum: 29.01.2017

Vložil: ALSIDISA s.r.o.

Titulek: NIKDY NEPLAŤTE PENÍZE PŘEDEM-KONTROLUJTE SI JMÉNA UDAJNÝCH POSKYTOVATELŮ-VARUJEME

NOVINKA-ÚVĚROVÁ OPTIMALIZACE-POUZE NA OP

KONSOLIDACE-SNÍŽENÍ SPLÁTEK


NÁVRH NA ODDLUŽENÍ DO 48 HOD NA DOBÍRKU
ZASTAVTE EXEKUTORY ODDLUŽENÍM .U NÁS STOJÍ POUZE 10000,-KČ-Možné i splátky RODINNÁ FIRMA POMÁHÁ LIDEM S DLUHY.
ZAPOMEŇTE NA PODVODNÉ NABÍDKY S POPLATKEM
HLEDÁME 10 LIDÍ NA SPOLUPRÁCI I S EXEKUCÍ
PENÍZE NA RUKU
ŠKOLENÍ ZDARMA
MŮŽETE NAPSAT NA EMAIL: nejrychlejsi.oddluzeni@gmail.com
NEBO SMS NA T.Č.723430842 CELÁ ČR
ALSIDISA s.r.o.

Datum: 18.11.2016

Vložil: ALSIDISA s.r.o.

Titulek: VÍTE ŽE KAŽDÝCH DESET MINUT POMŮŽEME JEDNOMU ČLOVĚKU VYŘEŠIT PROBLÉM? NEVÁHEJTE A ZAVOLEJTE ALSIDISU


ÚVĚRY ŘEŠÍME POUZE DO 30.11 2016-NOVELA ZÁKONA


HLEDÁTE ÚVĚR OD SOUKROMÉ OSOBY? ZAVOLEJTE
DÁLE:

ODDLUŽENÍ BEZ NUTNOSTI ZTRÁTY MAJETKU

ZASTAVTE EXEKUTORY ODDLUŽENÍM .U NÁS STOJÍ POUZE 5000,-KČ A PLATÍTE AŽ NÁVRH PŘIJME PŘÍSLUŠNÝ SOUD.JSME RODINNÁ FIRMA A POMÁHÁME LIDEM S DLUHY.
HLEDÁME 10 LIDÍ NA SPOLUPRÁCI I S EXEKUCÍ

PENÍZE NA RUKU


ŠKOLENÍ ZDARMA


MŮŽETE NAPSAT NA EMAIL: smenky-pujcka@seznam.cz


NEBO SMS NA T.Č.723430842 CELÁ ČRALSIDISA s.r.o

Datum: 11.11.2016

Vložil: ALSIDISA s.r.o.

Titulek: VÍTE ŽE KAŽDÝCH DESET MINUT POMŮŽEME JEDNOMU ČLOVĚKU VYŘEŠIT PROBLÉM? NEVÁHEJTE A ZAVOLEJTE ALSIDISU


ÚVĚRY ŘEŠÍME POUZE DO 31.12 2016-NOVELA ZÁKONA
HLEDÁTE ÚVĚR OD SOUKROMÉ OSOBY? ZAVOLEJTE
DÁLE:ODDLUŽENÍ BEZ NUTNOSTI ZTRÁTY MAJETKU
ZASTAVTE EXEKUTORY ODDLUŽENÍM .U NÁS STOJÍ POUZE 5000,-KČ A PLATÍTE AŽ NÁVRH PŘIJME PŘÍSLUŠNÝ SOUD.JSME RODINNÁ FIRMA A POMÁHÁME LIDEM S DLUHY.

HLEDÁME 10 LIDÍ NA SPOLUPRÁCI I S EXEKUCÍ

PENÍZE NA RUKU

ŠKOLENÍ ZDARMA

MŮŽETE NAPSAT NA EMAIL: smenky-pujcka@seznam.cz

NEBO SMS NA T.Č.723430842 CELÁ ČR

ALSIDISA s.r.o..

Datum: 17.04.2017

Vložil: Remy

Titulek: Re: VÍTE ŽE KAŽDÝCH DESET MINUT POMŮŽEME JEDNOMU ČLOVĚKU VYŘEŠIT PROBLÉM? NEVÁHEJTE A ZAVOLEJTE ALSIDISU

Pozor na úvěrové podvodníky URSO GROUP SE rodinka bydlí v Bořenovicích na Holešovsku,mně podvedli o 610000 Kč a další osoby Františka Bonková Luhačovice ,Jiří Šejna Pardubice .M.Michálek Praha atd.Nemají respekt ani před insolvencí kde jsme doufali k ochraně před nimi,pravomocný rozsudek Krajského soudu v Brně pomocí odvolání po roce soudce J.Kozáka dosáhl ministr spravedlnosti Kraken černé mafie ,že tito pradátoři pomocí zastoupené soudkyně za Jana Kozáka otevřeli znovu svůj vstup do insolvence která nás stála 25000 Kč a nikdy mě neochránila před nimy naopak,soudy např.v Praze mě odmítly po 3.letech kdy jsu již rok v insolvenci změnit rozhodce a musel jsem zaplatit jejich advokátovi 13552 Kč to byl začátek,kdy insolvence je na nic a nechrání věřitele ani pravomocným rozsudkem,způsobily mě škodu 800000 Kč ,insolvence na 375000 bez nich kde za částku 610000 Kč kterou nemají v danovém přiznání 2012-2013 navíšili na 1400000 Kč ,mají zelenou ničit naše životy.Pomocí soudů kde se zaštítují podpisy na špatných nezákoných smlouvách vyhrávají jeden soud za druhým i ministerstvo financí mlčí a jsou na jejich straně,mé advokáty podplatili aby mně škodili.

Datum: 16.06.2016

Vložil: radek-tomas

Titulek: pozor na podvodníky 723430842

pokud chce někdo poplatek předem je podvodník...ten určitě nechce pomáhat...oni tomu dnes říkají pojištění za to že nebudete platit a za 2 roky pravidelných splátek že je to vratné....proboha proberte se,,,,723 430 842 - velký podvodník!!!!!!!!!!!!!!!!

Datum: 26.04.2016

Vložil: Yvet

Titulek: Luděk Svejše podvodník

od tohoto pána ruce pryč, je to zloděj, ohání se právničkou paní JuD.r.Liptákovou, udává ji jako svou švagrovou , ta s ním ovšem nemá společného nic, podala na něj tr.oznámení .

Datum: 11.01.2016

Vložil: hana

Titulek: půjčka

prosím, jak zjistím, že ten, kdo soukromě půjčuje není podvodník, když chce zálohu předem a dojet k němu na firmu. petr senft, z prahy 8, kobylis.
díky

Datum: 08.02.2016

Vložil: Renata ZlTnikova

Titulek: Re: půjčka

Jsou to opravdu podvodnici Praha 8 Kobylisy

Datum: 04.06.2015

Vložil: Hedvika

Titulek: Jan Wlter

Máte někdo zkušenosti s tímto pánem bere peníze dopředu

Datum: 16.06.2016

Vložil: bobr50

Titulek: Re: Jan Wlter

velmi špatnou zkušenost....utíkejte co to dá nic není pravda co nabízí 723430842

<< 56 | 57 | 58 | 59 | 60 >>

Přidat nový příspěvek