Černá listina půjček a úvěrové podvody

Na těchto stránkách bychom Vás rádi obeznámili s případy různých úvěrových podvodů, kterých v poslední době neustále přibývá, a kterých byste se měli vyvarovat. Je zde pod článkem možná diskuze, která Vám umožní přidat nějaký příspěvek, názor, radu či zkušenost.Budeme rádi, když si Vaší zkušenost s některými zprostředkovateli půjček nenecháte jen pro sebe, a sdílíte názor i s ostatními. Nejenom, že naplníte smysl našich stránek, ale určitě i napomůžete předejít případným dalším finančním podvodům.Nejvíce diskutovaná témata jsou poplatky předem, úroková míra a sankční poplatky.

Na trhu půjček je dodnes mnoho zprostředkovatelů, kterým není vůbec hanba si říct o zaslání poplatku za zpracování úvěru. A nutno dodat, že skutečně dost lidí tomu podlehlo a skutečně poplatek zaslali, přičemž úvěr nedostali a poplatek vrácený nebyl.

Úroková sazba je také s dalších faktorů, kterou by měl potenciální klient zvážit. Není nikdy na škodu si spočítat o kolik pak půjčku přeplatíte. Občas se dostanete skutečně k enormní sumě!

A jako poslední důraz bychom chtěli dát na takzvané sankční poplatky, které by Vás zřejmě potkaly při nedodrženém termínu splátky. Ty někdy bývají extrémně vysoké, a navyšují se rychlostí blesku.

Pokud patříte mezi Ty, kterým se někdy v minulosti již něco takového přihodilo, nezdráhejte se, a přiložte ruku k dílu a napište nám pár řádků.

Upozornění:

Tato stránka je určitá forma diskuse všech návštěvníků serveru fofrypujcky.cz.a provozovatel tak nenese žádnou zodpovědnost za obsah 
zveřejněných příspěvků.
Všechnu trestně právní odpovědnost jakož i odpovědnost podle dalších právních předpisů nesou výhradně autoři napsaných příspěvků. 
Provozovatel serveru nemá ve své pravomoci ovlivnit obsah zveřejněných příspěvků, ale zároveň si vyhrazuje právo příspěvky zcela smazat !! 

Diskusní téma: Černá listina půjček a úvěrové podvody

Datum: 07.11.2014

Vložil: pavel

Titulek: jaroslav najman

poctivá půjčka od P. Najmana. Nedělá malé půjčky . Vyplacení exekuci - dražby nebere žádné poplatky . Kontakt 608 616 111

Datum: 04.04.2015

Vložil: Martin Holý

Titulek: Re: jaroslav najman

dobry den měl bych zajem, zda to je stale aktualní

Datum: 01.05.2016

Vložil: Hana Plickova

Titulek: Re: jaroslav najman

Dobrý den Potřebuju půjčit 200000kc na vyplacení všech pujcek.Potřebuju rychle jednání,abych mohla v klidu spát.Děkuji Plickova.Můžete napsat podmínky?hana.plickova.5@seznam.chtěl.604203299

Datum: 22.07.2014

Vložil: janula

Titulek: info.pujcka0@gmail.com

Na tento email, si vůbec nežádejte o půjčku, je to podvodník, vezme si peníze dopředu a nedojede. Ještě chce, aby jste přijeli za ním a nevíte ani kdo to je

Datum: 04.06.2014

Vložil: linda

Titulek: ivan.hrazsky@seznam.cz

chce poplatek do predu jak zjistit jestli pujcuje

<< 56 | 57 | 58 | 59 | 60

Přidat nový příspěvek