Rychlá půjčka

28.05.2015 06:53

Potřebujete akutně a rychle někde získat peníze například na vyplacení exekuce nebo nějakého svého dluhu? Porouchalo se Vám auto nebo potřebujete bleskurychle získat peníze na opravu Vašeho stávajícího bytu? Jste podnikatel, třeba i právě začínající, a potřebujete získat obratem finanční injekci pro své podnikatelské záměry? Pokud Vás omezuje čas, a potřebujete co nejrychleji obdržet finance je právě Rychlá půjčka tou nejlepší volbou.

 

Rychlá půjčka bez nahlížení do registru dlužníků je takový úvěrový produkt, který můžete nalézt u většiny nebankovních společností. Některé společnosti se přizpůsobují finančnímu trhu a aktuální poptávce, a proto pro jejich klienty investoři připravili úvěrový produkt vhodný i pro dlužníky, kteří mají už nějaké dluhy, závazky či případné exekuce.

 

S rychlou půjčkou máte možnost výběru získat finanční hotovost až do výše 100 000 Kč, leckdy i více. Rychlá půjčka obvykle představuje velmi rychlé a zároveň krátkodobé řešení případného nedostatku financí. Velikou výhodou této Rychlé půjčky je možnost využití takzvaného refinancování na dlouhodobou půjčku se splatností až 20 let, čímž se docílí toho, že měsíční splátka nebude tak vysoká a nezatíží Vám téměř vůbec měsíční rozpočet.

 

Dlouhodobější typy půjček se vesměs pak vyznačují nižší úrokovou sazbou po celou dobu splácení, a zároveň máte samozřejmě možnost  půjčku kdykoliv doplatit a to bez pokut a sankcí za předčasné splacení.

 

O rychlou půjčku může zažádat kdokoliv bez rozdílu věku, pohlaví a bonity. Postačí jim k tomu platný OP, druhý doklad totožnosti, trvalý pobyt na území České republiky, mít věk nad 18 let a aktivní bankovní konto.